Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Chcete si užít pořádnou jízdu, ale nemáte chlapa? Nezoufejte, můžete mít sex s robotem!

City by asi měly jít stranou.
Zdroj: youtube
Myslíte si, že je to vtip nebo vzdálená hudba budoucnosti, vyvedeme vás z omylu. Karley Sciortin, novinářka píšící o lásce a sexu, si vyzkoušela skutečný sex s úplně prvním sexuálním robotem na světě. Pro dokument magazínu Vice popsala svůj zážitek a neuvěříte, co řekla.

„Podobnou zkušenost s člověkem nikdy mít nebudete. Přitom vám to ale bude připadat jako styk s reálnou osobou, která vám jen nemůže odpovědět,“ prohlásila nadšená Karley. Jedná se podle ní o naprosto unikátní zážitek, protože si můžete vyzkoušet, co pro vás funguje nejlépe. Nastavit si můžete rychlost i úhel. Robotí úd je prý velmi podobný tomu mužskému včetně ochlupení nebo například teploty penisu.

V dokumentu můžete vidět, i jak probíhá samotná výroba robota, každý je vyroben přesně na míru, dle požadavků klienta. Z dokumentu je také patrné, že se roboti začnou hojně využívat v pornoprůmyslu. Ženská verze robota je již v oběhu nějakou dobu a slaví úspěch. Tak co, dámy, která z vás si jde objednat milence na míru? Respektive, která z vás by si ho neobjednala?

Související články

Další články