Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete se vyhnout trapasu na prvním rande? Tady jsou 3 prověřené tipy!

Hlavně ze sebe nedělejte někoho, kým nejste!
Zdroj: Profimedia
Máte před sebou své vytoužené rande a nervíky začínají pracovat? Motýlků v břiše máte nejmíň miliardu, nejste schopná pozřít sousto a na obličeji vám vzniká jeden pupínek vedle druhého?

V první řadě se uklidněte a snažte se na svou schůzku koukat s trochu větším nadhledem, nejde přece o život. Máme pro vás pár rad, které by mohly zmírnit vaši nervozitu.

1. Správné oblečení

Výběr oblečení nepodceňujte! Vyberte si něco, v čem se budete cítit pohodlně a zároveň krásná! Nesnažte se napasovat do nějakých škatulek, vyjadřujte vlastní osobnost, jedině takový styl působí upřímně.

2. Ticho není nepřítel

Pokud na minutku zavřete pusu a nastane odmlka, nepropadejte panice, není k tomu důvod. Právě v tichu můžete vnímat vlastní pocity, emoce a uspořádat si myšlenky. Pohlazení, pohled, polibek, to nejsou slova a přitom z nich máme větší radost.

3. Nesnažte se mu zalíbit

Nemusíte se chovat tak, jak se líbí vašemu potenciálnímu partnerovi. Chovejte se tak, jak je to pro vás přirozené, jedině tak může vzniknout silné pouto a upřímná láska. Nemusíte se bát ukázat chyby, každý je máme.

Související články

Další články