Na Ewu Farnou (19), bláznivě zamilovanou do soutěžícího Štefana Pčelára (24), v neděli praskl velký špekově konspirační skandál, při kterém vyšlo najevo, že své obdivovatele mate nejen co do velikosti svých prsou, ale že za pomoci mimořádně rafinovaných triků mění i jiné tělesné partie.

Chudák Štefan, až Ewu konečně uvidí nahou, to bude překvápko! Leda by Ewa tradičně trvala na tom, aby byla tma a on za žádnou cenu nerozsvěcoval lampičku.

Fotografové při nedělním finále, kdy bravurně zazpívala píseň Whitney Houston, zachytili černý zeštíhlovací pás, který se obléká přes spodní prádlo a plní roli jakéhosi korzetu, jenž umí v bocích ubrat hezkých pár centimetrů.

Ewa ho zřejmě používá nejen kvůli Štefanovi, ale i kvůli nechutným praktikám bulváru, který neustále hodnotí její tělesné nedokonalosti. Dovolit si ho může, podobné prádélko, většinou polské nebo italské provenience, si můžete na internetu pořídit za pár stovek a pak můžete být jako Ewa, tedy trošku sošná, ale přitom relativně hubená.

Náš šéfredaktor si hned dva korzety objednal také a sháníme pro něj podprsenku s double push-up efektem, neb chce dokázat, že s pomocí „řízku“ a tohoto módního hitu, bude mít stejně krásné trojky jako polská zpěvačka. A to se počítá. Již brzy na eXtra.cz!