Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Chcete schovávat špeky jako Ewa Farna? Podívejte se, jak to dělá!

Polské pomůcky na balamucení chlapů koupíte na internetu za pár stovek.
Zdroj: herminapress.cz

Na Ewu Farnou (19), bláznivě zamilovanou do soutěžícího Štefana Pčelára (24), v neděli praskl velký špekově konspirační skandál, při kterém vyšlo najevo, že své obdivovatele mate nejen co do velikosti svých prsou, ale že za pomoci mimořádně rafinovaných triků mění i jiné tělesné partie.

Chudák Štefan, až Ewu konečně uvidí nahou, to bude překvápko! Leda by Ewa tradičně trvala na tom, aby byla tma a on za žádnou cenu nerozsvěcoval lampičku.

Fotografové při nedělním finále, kdy bravurně zazpívala píseň Whitney Houston, zachytili černý zeštíhlovací pás, který se obléká přes spodní prádlo a plní roli jakéhosi korzetu, jenž umí v bocích ubrat hezkých pár centimetrů.

Ewa ho zřejmě používá nejen kvůli Štefanovi, ale i kvůli nechutným praktikám bulváru, který neustále hodnotí její tělesné nedokonalosti. Dovolit si ho může, podobné prádélko, většinou polské nebo italské provenience, si můžete na internetu pořídit za pár stovek a pak můžete být jako Ewa, tedy trošku sošná, ale přitom relativně hubená.

Náš šéfredaktor si hned dva korzety objednal také a sháníme pro něj podprsenku s double push-up efektem, neb chce dokázat, že s pomocí "řízku" a tohoto módního hitu, bude mít stejně krásné trojky jako polská zpěvačka. A to se počítá. Již brzy na eXtra.cz!

Související články

Další články