Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Chcete mít krásnou plet? Zkuste hlemýždí sliz. Nová nechutná kosmetická procedura slaví úspěchy v Japonsku

Kdo dnes nemá na obličeji hlemýždí sliz, bude již zítra scvrklý a
vrásčitý jako Donatella Versace.

V Asii jsou vždy o krok napřed nejen ve vývoji nových technologií, ale také ve vymýšlení nechutností. Ostatně stačí se podívat na jakýkoliv jejich večerní pořad v televizi i před desátou hodinou.

Tentokrát se překonali v Japonsku – vymysleli kosmetickou proceduru, která spočívá v tom, že si ženy nechávají pokládat na obličej hlemýždě. Jejich sliz je totiž plný proteinů, antioxidantů a kyseliny hyaluronové, tedy všech látek, kterými kosmetické firmy cpou své krémy za tisíce korun.

Podle zákaznic kosmetického salonu v Tokiu, kde se tato procedura začala používat, má hlemýždí sliz opravdu nebývale příznivý vliv na jejich pokožku.

Pokud se tedy nebojíte zvířátek a jejich tělních tekutin, utíkejte na zahrádku a nechte si hodinku plazit pár šneků po tváři. Ušetříte pět tisíc korun, které by vás taková procedura stála, další peníze za letenku do Japonska a ještě omládnete, o Adonai.

Mohlo by vás zajímat

Další články