Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chceš si užít léto na fesťácích? Máme 7 tipů, jak se na ně dostat zadarmo

Zdroj: profimedia.cz
Blíží se sezona letních festivalů, které nabídnou vyladěnou atmošku, to nej z hudební scény a ideální místo k seznámení. Protože vstupenky nejsou zadarmo, zkoušejí někteří z nás triky, jak se placení vyhnout. Přinášíme přehled nejbláznivějších nápadů, jak se zadarmo dostat na fesťák. Upozorňujeme, že za úspěšnost jednotlivých metod neručíme.

1) Přes plot

Taková česká klasika, kterou známe z vesnických zábav a diskoték. Protože sportovní výkon v podobě skoku vyžaduje odvahu, patřičně se na něj posilníte sklenkou něčeho ostřejšího. Pokud i v ovíněném stavu zdárně zdoláte plot, ještě nemáte vyhráno. Jednak chybí pásek na ruce, takže musíte absolvovat fesťák v triku s dlouhým rukávem, a hlavně svým atletickým výkonem pravděpodobně vzbudíte pozornost organizátorů.

2) Putovní pásek

Další naše specialita. Plastový pásek stáhnete po vstupu z ruky a obratem podáte kamarádům čekajícím za plotem. Zpravidla je pak bez pásku na ruce přistižen ten, kdo si lístek koupil, a šupem letí před bránu. Pomoci bližnímu se tak většinou nevyplácí.

3) Prostě to ukecat

Opravdoví odvážlivci, zpravidla posilněni něčím na kuráž, na to jdou přímo a snaží se s nejrůznějšími argumenty dovnitř prokecat. Zatímco u kluků je tahle metoda stoprocentně neúspěšná, pohlednější děvčata občas zabodují. Dámy, stojí vám to ale za to?

4) S kapelou

Chce to trochu víc úsilí než koupit lístek, ale fesťák si užijete ve VIP sekci a s přízní zástupů toužících fanynek. Pokud máte talent, nastartujte kariéru a nebudete chybět na žádném fesťáku.

5) Bedňák

Pokud jste nebyli obdařeni hudebním talentem, ale jste aspoň pořádný vazoun, namasírujte si bicepsy a běžte dělat beďnáka. Sice po celodenním přenášení aparatury raději zapomenete na skákání u pódia a po jednom pivu se radši natáhnete do stanu, ale lístky řešit nemusíte.

6) Za celebritu

U tohoto fíglu máte dvě možnosti. Převléct se za někoho hodně známého anebo zkrátka tvrdit, že sami jste celebritou numero uno. Pokud ale není člen ochranky vaším skalním fanouškem, nejspíš to neprojde. Tento trik občas rády zkoušejí české hvězdičky, které jsou přesvědčeny, že všech jejich 400 fanoušků z Facebooku stojí kolem nich ve frontě a ony tak mají právo na cokoliv.

7) Guest list

Varianta jen pro otrlé. Pokud suverénně napochodujete ke stánku s guest listem, stačí okouknout jméno ze seznamu a máte z půlky vyhráno. Občanku většinou nikdo neřeší. Tahle metoda je ale riskantní jako přestřelka s Chuckem Norrisem a říká si o pořádnou nakládačku. Jednak riskujete, že si vás u stánku zapamatují, nebo si rovnou vyberete jméno nejlepšího kámoše organizátora.

Tak co, kterou metodu zvolíš ty? Pořád ještě zůstává možnost koupit si prostě normálně lístek.

Lupeny na letošní letní fesťáky až s 50% slevou vybírej na www.objevtevicemuziky.cz Není od věci také sledovat diskusní fóra těsně před akcí, kde čas od času někdo vyskočí s urgentním prodejem. To je ale varianta jen pro milovníky rizika, co rádi nechávají věci na poslední chvíli.

Související články

Další články