Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chceš nám něco naznačit, Petro? Modelka, která už neumí mluvit česky, pořádala přehlídku svatebních šatů. Půjde pod čepec?

Petra by se možná už ráda viděla v bílém.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (34), která je „zaláskovaná“ do haitského premiéra Laurenta Lamothea, v úterý pořádala na Upper East Side na Manhattanu svatební módní show. Chtěla nám tím snad jedna z nejkrásnějších žen světa něco naznačit?

Karvinská rodačka je ambasadorkou svatebních šatů značky Pronovias a na přehlídku, kterou spoluorganizovala, dorazila bez svého přítele.

Hubená modelka na událost zvolila třpytivé šaty, k nimž obula černé kozačky ke kolenům. Škoda že její půvab nemohl Lamothe obdivovat… Ten byl v Petřině společnosti spatřen před dvěma měsíci v New Yorku. Od té doby se spolu nikde neobjevili, rojily se proto spekulace, že již netvoří pár. To ale kráska před nedávnem popřela.

Němcová v minulosti chodila s fotografem Simonem Atleem, který v roce 2004 tragicky zahynul během tsunami, se zpěvákem Jamesem Bluntem, podnikatelem Badrem Jafarem a hercem Jamiem Belmanem.

Zda Petra konečně našla toho pravého, jemuž řekne své ano, se budeme muset nechat překvapit.

Související články

Další články