Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Charlie Hunnam ze seriálu Zákon gangu je hrdina, dvakrát zahnal lupiče, poslechněte si jak!

+ Další fotografie

V oblíbeném seriálu Zákon gangu hraje hlavní roli Jaxe, nevlastního syna velitele motorkářského gangu Claye (Ron Pearlman). A že je drsňák i ve skutečnosti, to dokazuje jeho historka v talkshow, kde se zpovídá z toho, jak dvakrát zahnal lupiče ze svého domu a pozemku.

Charlie má podle svých slov v každém pokoji nějakou zbraň a ta se vždycky hodila k tomu, aby ochránil svůj majetek. Jednou to byla baseballová pálka, podruhé zrezlá mačeta, kterou měl doma jako ozdobu. Poprvé se mu zloděj vloupal do domu v jedenáct hodin dopoledne skrze chabě zabezpečená garážová vrata. Doslova je vytrhl a skrze dvorek přešel do domu, kde se rozhlížel, co by mohl sebrat. Charlie jej uviděl, popadnul basebalku ležící vedle jeho postele a překvapil zloděje se slovy „Takže máme spolu co řešit, ty z*urvysyne?!“ Zloděj se jen otočil a loudavým krokem odcházel zase cestou, kterou přišel.

Po této příhodě se Charlie, který měl doma právě jen tu basebalku, doslova vyzbrojil, v každém pokoji jeho domu je něco, čím se dá bránit. A udělal dobře, protože podruhé se mu zloděj vloupal do domu ve tři hodiny ráno, zrovna když se Charlie učil text své postavy v seriálu. V pokoji, kde jej zloděj překvapil, zrovna visela jako ozdoba stará mačeta, kterou herec ihned pohotově sundal a vypadal s ní tak hrozivě, že to chmaták raději vzdal.

Naštěstí pro něj. I když být přeříznutý rezavou mačetou v domě populárního herce může být skvělá hrdinská smrt.

Související články

Další články