Moderátorka Kateřina Kristelová (33) podle všeho chystá veselku se svým původně fanouškem, internetovým umělcem a moderátorem maturitních plesů, Kamilem Bartoškem (27), kterého teenageři, kteří jej sledují, možná znají pod uměleckým jménem Kazma.

Kristelová totiž na svém Facebooku oznamuje kamarádce, že jí půjde za svědka, což nemůže znamenat nic jiného, než že si Bartoška, dědice velké firmy svého otce, skutečně vezme. Svatba s Bartoškem udělá z Kristelové čekatelku na velké dědictví. Výměnou za to požaduje Kamil alias Kazma další medializaci své osoby, takže všichni budou spokojení.

Kristelová už za sebou má nevydařené manželství s hokejistou Martinem Tůmou (27), jehož kariéra se jaksi, i díky zraněním, nevyvíjela správným směrem, a tak vzala dceru Claudii (2) a manžela opustila. Rozvod byl velice klidný především díky předmanželské smlouvě, na které moderátorka předem trvala. Tento oříšek teď čeká i na nebohého Kamila, který ale Kateřinu miluje natolik, že je pro pokračování vztahu s ní ochotný podepsat prakticky cokoliv.

Zjišťujeme další podrobnosti.