Jde tak o největší tuzemskou seznamovací aplikaci vůbec. V čem je Pinkilin výjimečný? Například oproti konkurenčnímu Tinderu má Pinkilin několik zásadních vychytávek, díky kterým dochází k sjednání rande snadněji, než kdykoliv dřív. I díky tomu tak najdete na Pinkilinu opravdu zajímavou nabídku potenciálních protějšků. Nadšené jsou z Pinkilinu především dámy.

„Minulý týden jsem seděla s kamarády v baru a přišla mi pozvánka od sexy sympaťáka. Slovo dalo slovo a rande ještě v ten samý večer bylo na světě. Tohle jiná appka prostě neumí.” Popisuje své zkušenosti s aplikací Pinkilin dvaadvacetiletá blondýnka Jana. Když se jí ptáme, jak tohle rande nakonec dopadlo, tak se jen zasněně zachichotá.

I podle fotek uživatelek Pinkilinu, které se podařilo redakci Extra.cz získat, to vypadá, že tuhle službu využívají především akční, moderní slečny, které dobře vědí, co chtějí. To ostatně potvrzují i slova zakladatele Pinkilinu Michala Živěly: „Na rozdíl od jiných seznamovacích aplikací, není smyslem Pinkilinu sáhodlouhé chatování. Cílem je rychle a efektivně spojit dva lidi, kteří si vše podstatné, díky blízké vzájemné poloze, řeknou již osobně. Jak shrnula novou aplikaci další půvabná uživatelka Eliška: “Je to jedna z nejdůležitějších věcí v mé kabelce!”

Pokud máte zájem vyzkoušet tuto novou lifestylovou pomůcku moderních žen, můžete si ji stáhnout tady na App Store nebo Google Play.