Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češky propadly šílené výzvě! Prsa a klín si zakrývají pouze jedním prstem!

Zapojíte se také do výzvy?
Zdroj: facebook.com/twitter.com
+ Dalších 8 fotografií
Na internetu se objevila neskutečná výzva! Dívky si fotí selfie v zrcadle úplně nahé a jejich prsa a rozkrok jim zakrývají pouze ukazováčky. A že je na co se koukat!

Nejlepší výzvy vznikají v Asii, protože tam se holky rozhodně nestydí. Tentokrát si dívky a ženy fotí na internet selfíčka v zrcadle a jsou u toho úplně nahé! Svůj rozkrok a prsa si zakrývají jenom jedním prstem, nejčastěji ukazováčkem. Člověk tak má možnost vidět skoro celé jejich nahé tělo.

Do výzvy se zapojily už i Češky a ukazují víc, než by samy chtěly! Udělat si totiž takovou selfie v zrcadle není úplně jednoduché. Musíte se hodně snažit, abyste se strefili přesně tam, kde máte bradavky nebo vaginu. A to všechno jen jedním prstem! Fotku tak můžete fotit i desítky minut! Musíte se soustředit na to, kam prst umístíte a z jakého úhlu se vyfotíte.

S touto výzvou začala umělkyně Sky-FreeDom a všem se zalíbila. Okamžitě se začala šířit po internetu a stala se doslova hitem! Stovky dívek se teď nahé fotí u zrcadla. A dokonce se zapojili i někteří muži. Ti to mají ale mnohem složitější. Zakrýt jedním prstem svoji chloubu není jen tak. Jdete do toho? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články