Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Český fekální Fantomas Lord Hoven je zpět! Máme důkaz!

Repro foto ze studentského filmu L. H.

Lord Hoven je naprostá legenda. Byl o něm natočen film a nikdy se nepodařilo zjistit, o koho se jedná.

Muž s přezdívkou Lord Hoven se objevil v roce 2007 a dva měsíce šikanoval především budovy VŠE na Jižním Městě. Pro pobočku Vysoké školy ekonomické se tehdy stal fekální pomatenec v předvánočním čase postrachem. Kolovala o něm celá řada legend. Zda šlo o studenta, učitele nebo blázna, kterému se jen dařilo pronikat nepozorovaně do školy, se nepodařilo nikdy zjistit.

Muž rozmazával svoje výkaly všude po stěnách a psal z nich dokonce vzkazy! Škola se pokoušela zasáhnout uzamykáním pánských toalet, ale nebylo to nic platné. Lord Hoven se ale nenechal odradit a začal močit do odpadkových košů a na sedačky.

Byl o něm dokonce natočen studentský film s názvem L. H., který se pokusil jít po stopách milovníka výkalů. Lord Hoven šikanoval VŠE dlouhé dva měsíce. Zoufalý správce budovy vyvěsil tehdy dokument, ve kterém mimo jiné zaznělo „Lejna maže po míse i zvenku a hlavně maže lejna po stěnách kabinky, potom se lejnem podepíše L. H. Dlouhou dobu jsme nevěděli, co to znamená. Pak nám napsal, že ,Lord Hoven'…"

Fekálník nakonec poslal na VŠE omluvný dopis s tím, že svého jednání zanechává a dělal to proto, že neměl práci.

Na internetu se v pátek objevilo oznámení o velkém množství výkalů rozmazaných novinami v přízemí domu. A my se ptáme:

Je Lord Hoven zpět?

Mohlo by vás zajímat

Další články