Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Český Bieber Bendig odešel od svého boybandu, na rozdíl od Justina už se vyoutoval a chce balit kluky sólo!

Bendig nyní vyžaduje podporu od svých věrných Bendígů, opustil totiž
domovský duhový boyband.
Zdroj: facebook.com

Honza Bendig se kdysi dostal do povědomí tím, že v talentové soutěži bezchybně zanotoval píseň „Dám dělovou ránu“ od Karla Gotta a následně několik let předstíral, že je heterosexuál. Dokonce se svým managementem připravil fingovanou svatbou s nějakou jinou nebohou romskou dívkou. Pak ale potkal jakéhosi sličného chlapce, kterého otevřeně pustil do všech svých otvorů, a dokonce jej jmenoval svým „menečerem“. A nastal kýžený coming out, který jistě šokoval několik fanynek ve věku 11‒13 let, které do té doby netušily, že něco jako „homosexuál“ vůbec existuje.

Pak Bendiga jeho chlapec okradl o prachy a utekl někam do neznáma a milý Honza začal zpívat s boybandem New Element písničky o tom, jak moc „to holky chtěj“. Tak to šlo až doposud, kdy se stala ale opravdu děsivá věc – Bendig zahlásil, že se skupinou končí a že pojede opět sólo. Své fanoušky přitom nazval stejně roztomile, jak to dělá Justin Bieber se svými „bilíbry“.

„Čau Bendíci!“ zahlásil Honza. „Prosím podporujte mě, vrátí se vám to!“ dodal vzápětí. Jak by se to mělo klukům z řad fanoušků vrátit, raději ani nechceme spekulovat, ale slibujeme, že onu sladkou odměnu budeme i nadále sledovat.

Související články

Další články