Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Českou vítězku modelingové soutěže veřejnost kritizuje kvůli postavě, topmodelka ale nemůže být oplácaná Mařka!

Barbora Podzimková vyhrála světové finále prestižní modelingové
soutěže.
Zdroj: facebook.com

O tom, že je v Česku spousta krásných holek, není třeba pochybovat. Stát se ale topmodelkou, která má šanci uspět v zahraničí, nemůže každá, je třeba mít hlavně určité tělesné předpoklady.

Dívky musí být štíhlé, vysoké, se zajímavými obličejovými rysy, protože to je to, co zahraniční návrháři chtějí. Přesto veřejnost neustále každou vítězku modelingové soutěže obviňuje z anorexie. Stejné je to i u Barbory Podzimkové, patnáctileté holky, která vyhrála české a teď i světové finále Elite Model Look. Úspěch, o kterém sní každá holka, co uvažuje o kariéře modelky. Myslíme opravdové modelky, ne nandu, která se párkrát projde v nákupním centru s šátkem omotaným kolem boků.

Jakmile se objevily v médiích informace o úspěchu Podzimkové, hned se roztrhl pytel s kritiky, kteří, aniž by znali prostředí vysokého modelingu, odsuzují mladou dívku za to, že je příliš hubená. Bohužel si neuvědomují, že je mlaďounká a některé holky jsou zkrátka vysoké a hubené od přírody, samá ruka, samá noha. Díky genům a péči o tělo, které je živí, se z nich ale nikdy nestanou oplácané holky, stačí se podívat třeba na Karolínu Kurkovou, která má i ve svých třiceti postavu jako náctiletá a anorexií netrpí.

Ano, opravdový modeling není pro každého, je v něm spousta nástrah, podrazů, alkoholu, drog, ale úplně stejně jako třeba v mediálním světě. A pokud někdo není silná osobnost, která by tohle ustála, nemá v něm co dělat.

Související články

Další články