Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Českou Miss se poprvé stala krátkovlasá dívka, Gabriela Kratochvílová! Na eXtra.cz jste sledovali online!

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (uprostřed).
Zdroj: herminapress.cz

Českou Miss 2013 se stala Gabriela Kratochvílová. Ti z vás, co s námi nebyli online, si mohou zpětně přečíst, co se během přímého přenosu dělo.

20:20 Letos Miss moderuje Libor Bouček, z čehož máme velkou radost. Loni si vedení soutěže zvolilo Gábinu Partyšovou s Jarem Slávikem a byla to totální katastrofa. Ještě teď se nám při vzpomínce na dvojici, která si neustále skákala do řeči, objeví puberťácká vyrážka na obličeji. I když proč Liborovi nějakou partnerku na moderování nedat? My bychom mu vybrali třeba Taťánu Makarenko. To by byl teprve živák.

20:30 Finalistky České Miss se představily a nás zaujaly hlavně dvě – Markéta Břízová s číslem 1 a Alena Prešnajderová s číslem 8. Ani tak moc nás nezaujal jejich vzhled, ale jejich hlas, se kterým by mohly klidně zaskakovat v dabingu za Sandru Pogodovou nebo Zuzanu Bydžovskou. Snad holky příliš nekouří…

20:35 V porotě je spousta známých osobností, například Marie Rottrová, herec Martin Kraus, samozřejmě Ornella Muti s Michaelou Maláčovou nebo Miroslav Donutil. Poslední jmenovaný tak dokázal, že založená facebooková skupina RIP Miroslav Donutil byla jen vtipem českého Monty Pythona.

20:40 Leo Beránek zatím nedorazil, ale podle našich informací můžeme v průběhu večera očekávat jeho příchod. Do Hudebního divadla Karlín by měl prý dorazit okolo půl desáté.

20:50 Desítka finalistek se prošla v plavkách po mole, takže lační muži, kteří si nezapomněli brýle, si už jistě zapisují, které krásce se budou na následné afterparty věnovat a slibovat jí velkou kariéru.

20:57 Vítězkou posluchačů rozhlasové stanice Frekvence 1 se stala dívka číslo 7 – Gabriela Kratochvílová. Krátkovlasé soutěžící mají většinou minimální šanci získat korunku krásy, tato hnědovlasá dívka byla už obdarována a uvidíme, jak to bude dál.

21:10 Diváci mají možnost sledovat medailónky jednotlivých dívek z Filipín, kde se konalo soustředění missek. Některé scénky jsou příliš toporné, humor křečovitý. Prostřihy mají nalákat návštěvníky do daleké destinace, ale podle toho, co vidíme, pojedeme raději na Mácháč. P. S. Snad už si dal Leo Beránek sprchu a objednává taxík směr Karlín.

21:30 Než všechny dívky ukážou, co na Filipínách musely dělat, pojďme si připomenout největší skandál, který soutěž krásy provázel. Psal se rok 2001 a Michaela Maláčová už tajně spřádala plány, jak založit konkurenční soutěž a později získat práva na pořádání jediné soutěže krásy, a to té její. Tehdejší korunku krásy získala Diana Kobzanová. Jenže nedlouho po soutěži neodolala nabídce nafotit velmi „otevřené“ snímky do časopisu, který opravdu velkou náhodou má stejné jméno jako náš hrdina Beránek. Potom, co téměř způsobila srdeční kolaps tehdejšího ředitele Miss ČR Miloše Zapletala, musela Diana korunku vrátit a stala se precedensem v pořádání těchto soutěží. Tušíme, že každá další misska byla pečlivě lustrována panem Cibulkou a prošla řadou testů, aby se zjistilo, jestli má sklony k focení s nohama v provazu nebo bude jen slušně pózovat tak, jak jí to agentura nařídí.

21:45 Zatímco prostřihy z Filipín střídá další nekonečný pás reklam a sponzoringu, které missímu korporátu pomáhají, připomeňme si další neobvyklou situaci ze soutěže krásy. V roce 1998 získala korunku krásy Kateřina Stočesová. Pamětníci si jistě vybaví tehdejší rozčarování Aleny Šeredové, která byla jasnou favoritkou, výsledek ji ale tolik překvapil, že svoje emoce nedokázala skrýt ani před kamerami. V té době chodila Alena s Bořkem Slezáčkem, který nemohl Stočesové (tituloval ji „ta zahradnice“) přijít na jméno. Šeredová ale uměla lépe „jazyky“, a tak místo Kateřiny reprezentovala Českou republiku na prestižní Miss World, kde skončila dokonce čtvrtá. Pak odjela do Itálie, kde se stala populární v pořadu, kde točila losovacím zařízením. U nás byl však tento „úspěch“ prezentován víc než tehdejší Nagano. A jak příběh Šeredové dopadl, už víte.

22:05 Kdežto uvnitř divadla zpívá Tomáš Klus, venku v mrazu postává Dalibor Janda a zpívá: „Kde jsi?“ (Leo Beránek se ještě nerozhodl, jaký parfém bude ideální k jeho připravovanému magickému kousku s hnědou hmotou.)

22:10 Prý má vystoupit i Karel Gott. Ale koho to zajímá, když právě dozpíval Libor Bouček. Takže eXtra.cz už ví, s kým půjde příště na karaoke.

20:18 Čím je Karel Gott starší, tím je vtipnější. Sice dává playback, ale Liborovi zdatně sekundoval. Příští Českou Miss by mohl klidně moderovat on.

22.25 Titul Blesk Česká Miss Earth 2013 získala dívka číslo 4 – Monika Leová. Poněkud krkolomný název titulu, ale budiž.

22.27 Českou Miss World 2013 je Lucie Kovandová, dívka číslo 3. Hlasování diváků se ukončilo a za okamžik budeme znát vítězku.

22:30 Českou Miss 2013 se stala dívka číslo 7 – Gabriela Kratochvílová. Ano, ta jediná s krátkými vlasy. Ornella Muti nám řekla, že všechny české dívky jsou krásné, za což jí samozřejmě děkujeme. Ein Kessel Buntes z Karlína končí, ale eXtra.cz vám přinese další informace z této show. A my se vydáváme po stopách Lea Beránka.

Související články

Další články