Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Česko zažívá páteční šok a beznaděj: V Kolíně byl unesen Ladislav Hruška!

Zdroj: @eXtra.cz

Rekordman roku, autor největšího bestselleru Česka, pokořitel všech michelinských kuchařů a "ten náš kluk" z Heřmanova Městce se v těchto dnech dožívá přímo nadpozemské slávy, už je známější než Iveta Bartošová (†48) a nemůže pořádně ani vylézt na ulici, neboť ho ihned obestoupí experimentů chtivý dav a začne po Hruškovi chtít recept na salámovo-koňakové rohlíčky.

Ladislava Hrušku (37) chce mít každý doma, není proto divu, že jeho kuchařka mizí rychlostí světla Čili pak může nastat i předvánoční národní tragédie, kdy v obchodech není k dostání jeho knížka, a přece víte, že zoufalí lidé dělají zoufalé činy.

Jako například jistý muž v Kolíně, který dnes ráno spáchal zločin v místním knihkupectví. Využil nejspíš okamžiku překvapení a z obchodu unesl kartónovou figurínu gurmánského experimentátora v životní velikosti!

Hbitý milovník propagátora kuřecích kůžiček zdrhal tak rychle, jak mu jen Láďa dovolil, a nestihl ho dohonit ani prodavač. A jelikož celou dramatickou událost sdílelo na svém Facebooku i samotné knihkupectví (viz galerie), musí to být pravda!

Máte informace o osudu Hrušky? Znáte únosce či aspoň místo, kde se pohybuje? Nacházíte po Kolíně kusy jeho kartónového těla anebo jste obdrželi výhrůžný dopis s požadavky na výkupné? Volejte na redakční číslo 776 309 989, vaše informace předáme Policii ČR a za odměnu vám zašleme jednu kuřecí kůži.

Související články

Další články