Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

ČESKO SLAVÍ PRVNÍ ZLATO: Gladiátor Krpálek v Riu nenašel přemožitele!

Krpálek zatím soupeře v Riu ničí.
Lukáš Krpálek to dokázal. Jihlavský rodák zvládl finálový souboj proti Gasimovi a jako první Čech v Riu de Janieru navleče na svůj krok zlatou medaili. Judista nenašel na turnaji soupeře a potvrdil své kvality!

Dnešní den v Riu nám dělá velkou radost. Po skvělých výsledcích českých tenistek přišla ještě větší paráda. Lukáš Krpálek totiž před pár minutami zvládl semifinále a s jistotou tak z olympiády odcestuje s jedním z cenných kovů! Český judista měl sice velké problémy v úvodních duelech, nicméně jeho kvality se začínaly během turnaje projevovat s tím, jak se přibližovaly boje o medaile.

Semifinále proti Maretovi bylo jedním z nejlepších zápasů, co byl dnes k vidění, a jasně se v něm ukázalo, že je Lukáš parádně připraven. Silnému sokovi totiž nedal vůbec žádnou šanci a díky tomu postoupil do boje o kov nejcennější. V něm ho čekal Gasimov z Ázerbájdžánu, se kterým měl vzájemnou bilanci pasivní 2:3.

„Jsem z toho úplně hotovej. Poslední rok je jako pohádka, ve všem se mi dařilo. Sice jsem na posledních turnajích nevyhrával, ale doma na mě čeká úžasná rodina a skvělý syn. Jsem hrozně šťastný, že malýmu přivezu medaili. Bojoval jsem i pro mýho obrovskýho kamaráda, co už tu bohužel není. Jsem hrozně šťastný. Budu bojovat i ve finále," vyjádřil své bezprostřední pocity pro server iDnes.cz.

To nejlepší si Krpálek ale nechal na finále. Klání s Gasimovem bylo dlouho bez bodů, ovšem Lukáš byl aktivnější a šel si pro zlato důrazněji. Nakonec byl odměněn a v poslední minutě předvedl těsně před vypršením limitu vítězný chvat. Česká výprava má tak v Riu už druhou medaili, tu první získal včera Jiří Prskavec!

Mohlo by vás zajímat

Další články