Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Česko má první ŽIVOU BARBIE! Říká si Gabriel a má za sebou DRSNÉ DĚTSTVÍ!

+ Dalších 49 fotografií
Jmenuje se Gabriel Jiráčková a je to úplně obyčejná holka. Až na jednu věc. Je to první živá Barbie v Česku! Možná na vás tahle dívka bude působit suverénním dojmem, ale vždy tomu tak nebylo. Gabriel si prožila nepěkné dětství plné šikany a pohrdání.

Podobný příběh určitě znáte. Mladá holka, která se chce co nejvíce podobat své nejoblíbenější panence Barbie a udělá pro to úplně všechno, aby podoba byla co nejvěrohodnější. Jenomže určitě nevíte, že i v Česku máme jednu takovou dokonalou kopii panenky Barbie.

Jmenuje se Gabriel Jiráčková a tvrdí, že celý život si přála být odlišná a jiná. A to se jí momentálně daří. Zároveň dodává, že si začíná pomalu zvykat na lidi, kterým tento způsob života přijde dost bizarní.

Gabriel se ale také svěřila v rozhovoru pro jeden magazín s tím, že ne vždy se cítila tak moc dobře jako nyní. Obzvlášť v dětství to měla hodně těžké. Její vrstevníci jí příliš nerozuměli a ona s nimi nesdílela stejné zájmy. Nebavilo ji se jen tak poflakovat po parku nebo se jen tak flákat a nudit

Stala se terčem posměchu svých spolužáků, který postupně přerostl v drsnou šikanu. A to jak fyzickou, tak i psychickou. Její spolužáci jí ničili osobní i školní věci, kreslili kosočtverce na skříňku. Prostě tahle holka rozhodně do party svých vrstevníků nezapadla.

Horší to bylo, když přišlo na fyzickou šikanu. Jeden spolužák údajně křehké blondýnce dokonce vyrval chomáč vlasů. A tak se Gabriel rozhodla, že si vytvoří svůj vlastní svět, díky kterému zapomene na každodenní trápení.

Začala žít prostě po svém. Zhlédla se v panence Barbie a dělala vše pro to, aby vypadala stejně jako ona. Díky tomu dokázala zvládat každodenní stres. Byla to pro ni jakási forma úniku

No a to už Gabriel zůstalo. Obléká se do růžového oblečení, má prodloužené vlasy a je panence Barbie opravdu podobná. Podívejte se do galerie, jak vypadá pravá a nefalšovaná česká Barbie, která vystupuje pod pseudonymem Lolo Ta Bella.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy