Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Česko má první oběť Modré velryby! Dominika (14): Bojím se to ukončit, bojím se to dohrát!

Zdroj: youtube
+ Další fotografie
Modrá velryba už pronikla i do Česka! Informoval o tom portál TN.cz. Čtrnáctiletá Dominika z Ústeckého kraje se do děsivé hry pustila a teď neví kudy kam. Snaží se varovat svoje vrstevníky, aby s hrou vůbec nezačínali. Skončit je podle ní velmi obtížné. Jak ze zákeřné hry tedy ven?

"Bojím se úplně všeho. Bojím se toho, co mi píšou, bojím se toho, co mi volají. Bojím se to ukončit, bojím se to hrát dál. Myslím hlavně na svoji rodinu, nechci jí ubližovat, jinak je mi to prakticky úplně jedno," uvádí ve videu vyděšená Dominika. Ve smrtící hře, kvůli které páchají děti sebevraždu, splnila zatím první tři úkoly, jak uvedlo TN.cz

1. Vyřež si do ruky "F47" a pošli fotku kurátorovi.

2. Vzbuď se ve 4.20 a sleduj děsivá videa, která ti kurátor pošle.

3. Pořež se podél žil na ruce, ale ne příliš hluboko, a pošli fotku kurátorovi.

Právě při třetím úkolu se jí celá hra už nezdála, a tak si řekla, že s ní sekne. Když neodeslala včas kurátorovi, co měla, začal jí vyhrožovat Kurátor je člověk, který vám dává úkoly a musíte jej poslouchat. Pokud ne, bude zle!

Nezůstalo jen u výhrůžných zpráv, ale dokonce jí volají cizí čísla s americkou předvolbou. Dominika již smazala registrační e-mail a nyní uvažuje o změně čísla Bojí se ale, že si ji najdou. "Především se bojím o svou rodinu, nikdy bych nechtěla, aby jim někdo ublížil," vzlyká do telefonu ve videu. To natočil na YouTube její kamarád, aby všechny varoval S hrou není radno vůbec začínat, protože nikdo zatím neví, co může následovat, pokud ji nedohrajete.

Na policii se Dominika ale obracet odmítá, protože slyšela, že s případem zatím nikdy nepohnula. Policie ČR naopak všechny vyzývá, aby se na ni neváhali obrátit, pokud na smrtící hru narazí. V Rusku kvůli ní zemřelo již na 130 dětí Svou první oběť má podle všeho i Slovensko.

Související články

Další články