Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Češka s divným obličejem dobyla svět! Dříve se jí posmívali, dnes vydělává miliony!

Za tenhle obličej se jí dříve smáli!
Zdroj: archiv Markéty Galuszkové
+ Dalších 22 fotografií
Vypadá jako panenka! Tedy alespoň to o sobě tvrdí! Když byla malá, všichni se jí smáli, dneska je z ní uznávaná modelka, která je populární hlavně v zahraničí! Ráda se ukazuje, fotila pro Playboy a hrála po boku Karla Rodena. Teď je na sebe pyšnější než kdy dřív.

Markéta Galuszková alias ruská Barbie, jak jí v Americe přezdívají, se živí jako modelka a herečka. Jakž takž se proslavila po boku Karla Rodena ve filmu Fotograf nebo při focení pro Playboy.

Stala se populární především v zahraničí, a tak se často vydává za slávou do Ameriky. Pokud máte pocit, že je na jejím obličeji něco divného, tak nejste jediní. Za tenhle podle ní roztomilý ksichtík se jí smáli lidé již od dětství.

Dneska je tomu prý ale úplně jinak. Lidé na ni koukají, zastavují ji na ulici a malé holčičky si myslí, že je panenka. Umělost se jí velmi líbí, takže stylizace do panenky Barbie jí asi bude vyhovovat.

Ve větších hereckých rolích v Americe jí zatím brání jazyková bariéra, ale i tu pomalu odstraňuje. „Těším se, až budu plynule mluvit a pořádně se v Americe prosadím. V dětství jsem si vytrpěla dost urážek a posměchu. V Americe se o mě doslova perou, díky mému jedinečnému vzhledu, navíc jsem 4–5 kg přibrala a nyní mi to sluší opravdu nejvíc, jsem na sebe pyšná a díky tomu už mám sebevědomí,“ svěřila se redakci.

A tak i my jí přejeme, aby její kariéra stoupala minimálně stejně jako její sebevědomí!

Související články

Další články