Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Česká republika má jeden světový unikát! Existuje tu sexy kalendář českých vzpěraček!

Vzpěračky mohou být i sexy dívky!
+ Dalších 5 fotografií

Možná jste ani netušili, že u nás nějaké vzpěračky vůbec existují. Teď ale vydávají sexy kalendář, aby na sebe upozornily, a vy si ho můžete i zakoupit!

Jak si člověk představuje vzpěračku? Většinou jako jednu z těch kyprých dam řvoucích při zvedání závaží na olympiádě. Vzpěračky ale mohou být i krásné sexy dívky, jak se pokusil dokázat český kalendář vzpěraček, který pár českých dívek ukazuje v bikinách.

Kalendář vznikl podle tvůrců zejména jako forma propagace tohoto sportu u nás a aby také dokázal, že ne všechny vzpěračky jsou ve skutečnosti ty kypré dámy z olympiád, ale mohou jimi být i dívky, které vypadají jako regulérní modelky. „Chtěla jsem, aby lidé získali reálný obraz toho, jak vzpěračky vlastně vypadají,“ říká organizátorka celé akce.

„V kalendáři je 12 našich úspěšných vzpěraček v rozmezí 18 – 31 let. Na velké fotce můžete vidět její krásu, na malé v rožku pak její sílu :-) Pod fotkou najdete jméno, nejlepší výkony ve vzpěračských disciplínách trhu a nadhozu a nakonec i váhovou kategorii, ve které závodí. Tak můžete sami vidět, že i dívka nad 60 kg nemusí být tlustá,“ vysvětluje se dále na webu vzperacky.cz, kde si můžete kalendář také objednat.

Mohlo by vás zajímat

Další články