Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Česká policie se zase předvedla: Muž si zkoušel postavit stan, dočkal se zbytečné šikany!

Mám malý stan, mně na nohy táhne…
Rozkaz zněl jasně! Narušitele ve stanu musíme pokutovat! Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo. Tak nějak zřejmě přemýšleli znojemští policisté, když se vydali k podezřelému muži ve stanu.

Nebožáka ve stanu napráskal příliš aktivní soused, který ho považoval za bezdomovce. Přitom si čerstvý majitel nového stanu chtěl jenom nanečisto vyzkoušet, jak se v něm bude „bydlet“. Ještě že máme tak všímavé spoluobčany neváhající nabonzovat souseda svého!

Znojemští strážníci se tedy vydali na místo stanování zjistit, jestli muž neporušuje zákaz stanování a nocování ve veřejné zeleni. „Muž se protiprávního jednání nedopustil. Vyšel před svůj dům, aby si pouze vyzkoušel postavit nový stan, který nedávno zakoupil,“ řekl manažer prevence kriminality znojemské městské policie Petr Hladký.

Policisté ale naštěstí nevyjeli zbytečně! Všimli si volně pobíhajícího psa bez náhubku, který muži ve stanu patřil, a BUM! „Muž tak neušel pokutě ve výši 200 Kč,“ dodal manažer.

Byla by opravdová tragédie, kdyby muži zákona nemohli v tak vypjaté situaci udělat aspoň jednu malou pokutu!

Mohlo by vás zajímat

Další články