Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Česká olympionička, která nazvala Jágrovu přítelkyni nacistickou šlapkou, vrací úder: Veronika všechno zfalšovala a já se stala její obětí

Cyklistka je hodně mimo!
+ Dalších 24 fotografií
Jaromír Jágr to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Na jedné straně ještě stále hledá angažmá a prozatím to nevypadá kdo ví jak růžově. Na druhé se má co ohánět, aby zvládal bránit svoji přítelkyni Veroniku Kopřivovou před nenávistnými lidmi, kteří to už ale hodně přehánějí. Veronika se stala trnem v oku olympioničce Martině Růžičkové, která ji už pěkně dlouhou dobu dost nevybíravě uráží. Nyní však cyklistka přišla s velmi zajímavým vysvětlením, které vás určitě dostane, protože tomu snad nemůže věřit vůbec nikdo.

Olympionička Martina Růžičková je doslova posedlá Veronikou Kopřivovou. Už nějakou dobu přítelkyně Jaromíra Jágra (45) musí čelit jejím nevhodným zprávám, které přesáhly únosnou mez. Cyklistka ji nazývá nacistickou šlapkou a píše jednu zprávu za druhou.

Aby toho nebylo málo, tak se Růžičková rozhodla, že bude otravovat i Jaromíra, a dokonce si vytvořila několik fake profilů. Veronika se to stále snaží brát s nadhledem a z bláznivé paní má srandu. Ovšem tohle je na jednu mladou holku až příliš.

Růžičková se evidentně zalekla, protože zjistila, že jejich komunikace nezůstala jenom v mobilu Verči, ale dostala se do médií a udělala něco naprosto nepochopitelného. Místo toho, aby sklopila hlavu a omluvila se, protože takhle se nechová ani ostravský havíř, tak vyrukovala s naprosto šíleným a nesmyslným vysvětlením.

Celou konverzaci svedla na Veroniku a ještě dodala, že chudák Verča všechno na ni ušila, zprávy zfalšovala a Růžičková je její obětí. Tahle paní by si měla rychle uvědomit, že její chování není normální a čím dál tím více se do svých výmyslů zamotává.

Snad cyklistka dostane rozum a vykašle se na takové scény. Veronika určitě nemá absolutně zapotřebí falšovat zprávy, aby si pak nad nimi následně lámala hlavu a zvažovala s Jaromírem žalobu.

Mohlo by vás zajímat

Další články