Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká Miss Nikol Švantnerová válí na Miss Universe: Takhle válcuje svou konkurenci

Nikol se snaží pobyt na Miss Universe prožívat pozitivně a zbytečně se
nestresovat.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Česká Miss Nikol Švantnerová si plnými doušky užívá život v Las Vegas. Ale jestli si myslíte, že se tam jela jen bavit, tak to není pravda. Soustředění před finálovým večerem Miss Universe je dost náročná záležitost, ale vypadá to, že ostřílená modelka to zvládá levou zadní.

Sebevědomá brunetka Nikol Švantnerová (22) přijela do Las Vegas na Miss Universe, aby všem ukázala, že i tak malá zemička, jako je Česko, může mít ostré lokty a bojovat o vítězství. Modelka vždy byla dost dravá, proto věříme, že se umístí na co nejvyšším místě.

Celý svůj pobyt za oceánem Nikol samozřejmě dokumentuje. Uznává, že je to dřina být celý den v podpatcích, usmívat se a být ta nejkrásnější. Ale podle fotek je vidět, že tam slovanská krása prostě vyčnívá a že Nikol dře na sobě celé dny.

Jestli to přinese nějaké ovoce, se dozvíme už 20. prosince, kdy je finálový večer, který vše rozhodne. Ale zatím se podívejte na snímky, jak tam Nikol válčí a co se v tom Las Vegas děje za pompu. Přece jen osmdesát nejkrásnějších dívek světa se tam neschází každý den. Ale jsou samozřejmě před fanoušky přísně hlídané a možná i také proto, aby je nesvedl někdo na scestí. Ve Vegas je těch lákadel až až…

Související články

Další články