Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Česká Miss Nikol Švantnerová konečně veřejně přiznala, že ji v PELÍŠKU zahřívá DROGOVÝ průšvihář!

Česká Miss Nikol Švantnerová konečně veřejně přiznala, že ji v PELÍŠKU zahřívá DROGOVÝ průšvihář!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 38 fotografií
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová rozhodně netruchlí ze svého nevydařeného vztahu s fotbalistou Teplic Jakubem Horou. Už delší dobu si užívá náruče dalšího fotbalisty, Ondřeje Vaňka. Jenomže až nyní to konečně přiznala. Až doteď kolem svého nového vztahu hodně mlžila. Vaněk hraje v ruské Ufě a jeho pověst poškodil skandál s drogami.

Nikol Švantnerová má evidentně slabost pro fotbalisty. Dlouhou dobu randila s fotbalistou Jakubem Horou, jejichž vztah připomínal italskou domácnost. Jeden nevěděl, zda jsou zrovna spolu, nebo se pohádali a šli od sebe.

Muselo jim být jasné, že tímhle stylem se vztah udržet nedá. A taky že v zimě došlo na rozchod. Česká Miss 2015 se z nepodařeného vztahu rychle oklepala a našla si nového fotbalistu, Ondřeje Vaňka

Vztah s ním docela dlouho tutlala, i když na sociální sítě dávala dost nepřehlédnutelné indicie. Nyní šla konečně s pravdou ven. "Pár lidí už nás potkalo i v Praze. Už myslím není co tajit, ano, jsme spolu," potvrdila serveru Super.cz Nikol.

Uvidíme, zda jim jejich vztah na dálku vydrží. Nikol to ale vidí velmi optimisticky. "Snažím se skloubit práci i vztah. Nevidím v tom problém," dodala. Její nový přítel Vaněk, který působí v ruské Ufě, rozhodně nebude žádné neviňátko.

V současné době je v hledáčku policie kvůli drogám Podle odposlechů si měl Vaněk objednávat návykové látky od kamaráda, a to v době, kdy hrál za Plzeň a reprezentaci.

Související články

Další články