Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká Miss Michaela Habáňová konečně ukázala přítele: Takhle spolu dovádí v posteli

Sluším jim to spolu!
Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se stala královnou krásy právem. Konečně se po dlouhé době objevila holka, která jen tak nezapadne s davem a je výjimečná nejenom svou krásou. Míša je cílevědomá a rozhodně se nebojí toho, že by vítězství v soutěži nějak narušilo její vztah. Na svém Instagramu konečně všem ukázala přítele.

Michaela Habáňová je nová Česká Miss a všichni jsou přesvědčeni o tom, že má šanci uspět i v zahraničí. Lidé si u Míši okamžitě všimnou jejího výrazného obočí, které není pro modelky až tak typické.

Okamžitě potom, co byla vyhlášena královnou krásy pro rok 2017, tak se lidé rozdělili na dva tábory. Jedni se radovali, že vyhrála oprávněně a druzí se začali navážet do jejího vzhledu. Míša se však nezalekla a podle jejích slov je na takovou kritiku připravena a nic si z toho nedělá.

„Svoje obočí beru jako velké plus. Rozhodně se kvůli lidem měnit nehodlám. Alespoň si mě lidé lépe zapamatují,“ sdělila redakci eXtra.cz novopečená vítězka. Už před vstupem do soutěže byla tahle kráska zadaná.

„O nemoci Missek vím, ale tohle se mě rozhodně netýká. Já jsem se svým přítelem nadmíru spokojená,“ pokračovala. A podle fotky, kterou přidala na Instagram, se žádný rozchod určitě nechystá.

Konečně se pochlubila svým přítelem a k fotce napsala:„Konečně spolu.“ Takže je vidět, že tihle dva se mají opravdu rádi a vesele si užívají intimní hrátky v posteli. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. Snad napořád.

Související články

Další články