Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Česká Miss má své klenoty: Tohle jsou 3 největší adeptky na vítězku. Co na ně říkáte?

No nejsou nádherné?
Zdroj: Facebook.com Česká Miss
+ Dalších 26 fotografií
Je obrovská škoda, že kdysi prestižní soutěž Česká Miss má momentálně tolik pošramocenou pověst, protože v tomto ročníku bojují o titul opravdu krásné dívky. Pojďme se společně podívat na tři největší adeptky na vítězku. Opravdu je o co stát.

Jedinou ozdobou České Miss jsou finalistky, které jsou letos opravdu hodně krásné. Kupodivu je téměř každá jiná a ne všechny přes kopírák jako v minulých ročnících. Představme si tři nejžhavější adeptky na vítězku letošního ročníku.

Rozhodně nejzajímavější je pohledná blondýnka Vendula Soukeníková. Jedenadvacetiletá kráska vás svým nezvyklým vzhledem okamžitě zaujme. Možná není pro tuto soutěž úplně typicky krásná, ale ve světě modelingu své místo určitě najde, i kdyby to v této soutěži nevyšlo. Mezi ostatními vyniká nejenom svou výškou.

A to jsme v minulých ročnících byli zvyklí na docela malé prcky. Třeba třetí nejkrásnější dívkou minulého ročníku se stala Kristýna Kubíčková, která měří pouhých 167 centimetrů.

Většinou jsme zvyklí, že se do soutěží krásy hlásí převážně blondýny a brunety, proto je Monika Vrágová příjemnou změnou. Tahle rajcovní zrzka s uhrančivým pohledem se zkrátka musí umístit v top trojce.

Poslední z trojce dívek, která nás nejvíce zaujala je krátkovlasá Petra Mácová. Petra vsadila na krátký sestřih podobně jako v minulosti Gabriela Kratochvílová (27). Sice není ostříhaná úplně na kluka, ale mezi dlouhovlasými dívkami je nepřehlédnutelná. Tak uvidíme, zda se finalistky zhostí své role na výbornou a pokusí se zachránit svou krásou a inteligencí skomírající Miss.

Související články

Další články