Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Česká Miss Kratochvílová se pořádně opřela do Ornelly Štikové: Co jí na téhle samozvané celebritě vadí a neskončí snad podobně?

Gabriela Kratochvílová pojala podezření, že tam, kde je Ornella, se ona
nesmí vyskytovat.
Zdroj: herminapress.cz

Že mezi některými celebritami panují nepříliš pěkné vztahy, není nic nového. Rivalita panuje všude a v určité míře je i zdravá. Pak jsou ale případy, kdy má někdo pocit, že si status společensky významné osobnosti zasloužil tak nějak víc než někteří jiní.

Jedna taková situace nastala při oslavě jubilejního výročí osmdesáti let věhlasné cukrárny v centru Prahy, kde se sešlo několik půvabných dam. Jednou z nich byla i doposud kralující Česká Miss Gabriela Kratochvílová (24), která dorazila se svým partnerem, a také příkladná matka Ornella Štiková (21). Nám se podařilo zjistit, že když Gabriela zjistila, že je na stejné akci spolu s Ornellou, začala poněkud ofrňovat svůj drobný nosík nad přítomností této přírodou obdařené ženy. Kratochvílová na sobě nedala nic znát, ale z její stížnosti, kterou nám tamní vrabci vyšpitali, jsme kroutili hlavou.

O co je misska víc než Ornella, kterou vlastně stvořila Gábina Partyšová (35). Bylo jen otázkou času, kdy na letitou moderátorku praskne její nefunkční manželství, a kdyby díky ní nebyl známý nyní už její bývalý manžel Pepíno Kokta (56), nikoho by nezajímala jeho nová partnerka. Jak logické. Štiková navíc není žádná skandalistka, Koktovi porodila syna, a protože se loňský rok intenzivně objevovala v médiích, je jasné, že si ji pořadatelé různých akcí zvou a budou zvát dál. A když už bychom chtěli zajít ještě dál, stačí se kouknout, kolik missek, o kterých by díky této soutěži nikdo nevěděl, zalovilo ve vodách a ukořistilo někoho slavného. Navíc je dost zajímavé, že Kratochvílové nevadilo hrát vedle vysmívané postavičky českého šoubyznysu, silikonové figurky Julie Zugarové v pokračování filmu Bony a klid.

Takže, Gábino, zpytuj trochu svědomí, jinak si o tobě začneme myslet, že ti s tímto postem příliš narostl hřebínek, který ti už stejně za dva týdny sundá další finalistka České Miss 2014.

Související články

Další články