Když vyhrála v roce 2009 Českou Miss, tak ještě netušila, co ji taková soutěž krásy může přinést. Vedení ji samozřejmě poslalo na Miss Universe, kterou vlastnil právě Donald Trump. A mezi osmdesátkou soutěžících se mu zalíbila natolik, že krásnou Češku doslova nabaloval. Jak to tedy tenkrát bylo?

„Nemyslím si, že by se do mě nějak zakoukal. Bylo nás přes osmdesát dívek a jemu se evidentně líbilo být v takové společnosti. Pronesl se mnou párkrát pár vět, byl i vtipný, když s humorem říkal, že Ivanka z Čech ho stála hodně peněz. Ale nikdy mě konkrétně nikam nezval ani po mně nechtěl číslo. To prý chtěl potom po mé agentuře, ale o tom už nic bližšího nevím,“ prozradila redakci eXtra.cz sympatická moderátorka.

Ta se teď se smíchem baví nad tím, že z ní klidně mohla být první dáma, kdyby podlehla svodům ryšavého boháče, kterému postelí prošlo neskutečně krásek. Jenže nakonec se musí spokojit „jen“ s českým podnikatelem Jaroslavem Vítem, se kterým má dceru Anetku (3). „Rozhodně bych neměnila,“ pronesla rázně, že má radši baráček v Česku než obrovský Bílý dům.