Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (23) se poprvé ukázala ve spodním prádle. Nejde o to, že by nafotila nějaké lechtivé snímky, ale v rámci charitativní akce předváděla luxusní spodní prádlo.

Agentura soutěže krásy si pečlivě hlídá, aby její první tři ovečky neměly průšvih a aby působily co nejvíc seriózně. V rámci plnění pracovních povinností dostaly Česká Miss Gabriela Kratochvílová a Česká Miss Earth Monika Leová (21) za úkol předvádět na jedné akci spodní prádlo. Jednotlivé kousky pro Gabrielu a Moniku musely být určitě pečlivě vybírány, protože se jednalo o to nejméně riskantní prádlo, u kterého nehrozilo, že by jedné z vítězek vykouklo ňadro nebo jiná intimní část těla.

A jak se přitom půvabná krátkovláska Gabriela cítila? „Bylo to pro mě poprvé na mole ve spodním prádle a v košilkách, takže jsem měla ze začátku trochu trému. Pak jsem si to ale dost užívala,“ prozradila Kratochvílová.

To zbylé finalistky České Miss měly malinko odvážnější modely. Zřejmě je to tak jejich jediná šance, jak se víc blýsknout v českém šoubyznysu.