Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Česká lovkyně Míša, která kosí lvy a zebry, vzkázala světu: Budu zabíjet dál, trapná petice mě nezastaví

Česká lovkyně Míša, která kosí lvy a zebry, vzkázala světu: Budu zabíjet dál, trapná petice mě nezastaví
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Češka Michaela Fialová pořádně dráždí ochránce zvířat po celém světě. Na první pohled křehká holka dává na Facebook fotky svých loveckých trofejí a mnoho lidí to vytáčí do běla. Proti dívce z Litoměřic vznikla dokonce petice, kterou podepsaly tisíce lidí. Michaela se ale petici vysmála.

Michaela má zabíjení v krvi, o čemž svědčí její Facebook, který je plný mrtvých zvířat od antilop až po lvy Zvykla si na to, že jí lidé vyhrožují, že mají chuť ji stáhnout z kůže nebo propíchnout kůlem. Michaela je přesvědčena, že nedělá nic zlého, že zabíjí jen zvířata určená k odstřelu

Facebooková stránka Michaelka's hunting opravdu není to pravé místo pro milovníky krásných živých zvířat. Jsou zde fotky zabitých zvířat a nad nimi většinou vysmátá slečna z Litoměřic.

Mezi největší odpůrce zabijáka v sukních patří paradoxně právě ženy. Alice Susan Hardingová vytvořila na webu change.org online petici a chce, aby ochránci zvířat zakázali Míše vstup do Afriky. Petici už podepsaly téměř 4 tisíce lidí.

Michaela se ale samozvaným ochráncům zvířat vysmála. Napsala, že žádná petice ji rozhodně nezastaví a že bude lovit dál.

Jaký máte názor na Míšu vy? Je střílení zvířat normální koníček jako třeba luštění sudoku? Nebo je to odporná zvrácenost a Michaela patří k psychiatrovi?

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy