Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češka, která předvedla orální sex na Facebooku, má za sebou další skandál!

+ Dalších 7 fotografií
Na českém Facebooku to vře. Dívka, která souhlasila, že kamarádovi poskytne orální sex s tím, že se všechno bude vysílat, žije na sociální síti. Slibu opravdu dostála a na online vysílání se dívaly i malé děti. Celá erotická akce se odehrála ve skupině s názvem Abnormální. Slečna Renata má za sebou ale i další skandály.

Renata se do felace hrnula dobrovolně, ale teď je naštvaná. Ráda by celou věc předala právníkům a policii. Jenže kriminalisté budou asi muset vyšetřovat v první řadě to, proč se nechala při orálním sexu natáčet.

„Už je to nahlášené na policii. Být vámi, nikam nic nedávám,“ uvedla Renata pro redakci eXtra.cz. Podle jiných oslovených právníků ale šanci nemá. Naopak sama je v pořádném maléru. Video zveřejnila zcela dobrovolně a věděla, že porušuje pravidla Facebooku. „Pokud publikujete obsah nebo informace s použitím nastavení Veřejné, znamená to, že povolujete všem (včetně osob mimo Facebook) přístup k těmto informacím, jejich použití a jejich spojení s vámi,“ stojí v pravidlech facebookové komunity.

Podařilo se nám zjistit, že Renata má za sebou i další skandály. Již jednou vysílala ve skupině Abnormální erotické video – tehdy byla nahá s kamarádem ve vaně a nechala si masírovat prsa. Už tehdy se na video dívaly malé děti. Koho tedy chce Renča vyšetřovat? Samu sebe?

Související články

Další články