Při pohledu na sexy Markétu Galuszkovou, která oplývá neobvyklou krásou, byste si řekli, že tahle holka nemůže mít problémy se sebevědomím. Ale to se mýlíte. Dříve takhle nevypadala a schytávala to ze všech stran, až propadala do depresí.

„Lidé se mi kvůli mému vzhledu hodně posmívali, zažívala jsem šikanu a hrozně jsem se nabrečela. Čím jsem byla starší, tím šikana přestávala, vždycky jsem si přála být hezká a dělám pro to hodně. Už ve svém věku jsem byla na operaci víček, chodím pravidelně na kosmetiku, pro fotomodeling je to důležité,“ prozradila redakci eXtra.cz Markéta, která se zalíbila i samotnému Karlu Rodenovi.

Ale přiznává, že i teď se občas najdou lidé, kteří si ji dobírají a dělají srandu. Jak to celé bere, nepropadá opět do černých myšlenek?

„Dnes, když mě nějací pisatelé přes internet urazí, už si z toho nic nedělám, jsem sama se sebou konečně spokojená a vyrovnaná, tohle dělají lidé, kteří sami na sobě moc nezapracovali a jen vysedávají u počítače, hledají, koho mohou urazit. Teď mě čeká spousta dřiny, musím se učit anglicky a těším se na další zakázky ve focení,“ dodala s úsměvem na rtech sexy modelka, která se snaží být nad věcí.

Hlavně chce ukázat holkám, že i z ošklivého káčátka může vyrůst krásná labuť a zdobit prestižní časopisy svou neobvyklou krásou. Takže jestli si o sobě myslíte, že nejste žádnou královnou krásy, tak neházejte flintu do žita, vše se může změnit a pak se všem pošklebáčkům budete jen od srdce smát.