Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Česká bojovnice Bára Špotáková opět medailová! Rio jí vyneslo vydřený bronz!

Bára měla obrovskou radost.
Radostná zpráva přišla v noci z olympijského Ria. Babora Špotáková totiž na třetích olympijských hrách v řadě zabodovala a přiveze domů medaili. Tentokrát sice nešlo o zlato, ale i bronz se počítá a je velkým úspěchem!

Letos startovala v Riu jako oštěpařka, která na posledních dvou olympiádách pokaždé získala zlato. Situace ale nyní byla jiná a nebyla v pozici největší favoritky. I tak z toho ale nakonec byla medaile a pro Báru možná nejcennější v kariéře.

V páté sérii vyhodila z rukou oštěp, doprovodila to mohutným řevem, a ten dopadl na hranici 64,80, což nakonec stačilo na krásné třetí místo. “Bylo to maximum, co jsem mohla vydolovat,” popsala v rozhovoru pro iDnes česká bojovnice.

“Věděla jsem, že je to nejvíc, co ze mě mohlo v tu chvíli vyletět. Když jsem spatřila ‚Rank 3‘, tak jsem si řekla: Ježíš, to není možný,” popsala své pocity během závodu a bylo vidět, jak moc si dnešního úspěchu cení.

Mohlo by vás zajímat

Další články