Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Česká Barbie Dominika Myslivcová ukázala svou NÁDHERNOU SESTRU! Je ještě svůdnější a má hvězdné manýry

Česká Barbie Dominika Myslivcová ukázala svou NÁDHERNOU SESTRU! Je ještě svůdnější a má hvězdné manýry
Zdroj: archiv- cruise and travel
+ Dalších 7 fotografií
Jedna z nejznámějších blogerek Dominika Myslivcová (21) se dlouho ani nezmínila o tom, že má sestru. A teď už víme, proč to dělala. Sexy brunetka je totiž ještě svůdnější než blondýnka milující luxus. Ale manýry hvězd mají dost podobné.

Sexy Dominika strávila Vánoce a Silvestr na zámořské lodi, kde byla i se svou mámou, a dokonce s sebou vzala i ségru Natálii Nikde se s ní neukazovala, ale teď to Domče nedalo a předvedla, že krásu mají opravdu v rodině. Pohledná brunetka je dokonce hezčí než "blbá" blondýnka.

Ale že jsou opravdu příbuzné, dokazuje fakt, že ani jedna nechce žít jako "normální" člověk, milují luxus, drahé věci a dopřávají si to nejlepší jídlo a pití. Přesně jako při té plavbě, kde si vydupaly, aby je obsluhoval pouze český číšník, i když na celé palubě byl jen jeden jediný. Byly tak neodbytné, až jim ho tedy zařídili.

Je vidět, že se Natálie u své ségry naučila dost hvězdných manýrů, ale obě holky si to mohou dovolit. Jsou mladé, krásné a zatraceně přitažlivé. Teď je tedy otázkou, kdo jim celý ten pobyt, který se počítá v řádech desetitisíců na osobu, zaplatil. Asi si obě našly movitého sponzora, který chce mít vedle sebe dobře stavěné kočky A to něco stojí. Holky si to uměly hodně dobře zařídit, jsou přesně do dnešní doby, kdy se jde přes mrtvoly a hledí hlavně na svůj blahobyt.

Někdo na to má žaludek, někdo zase ne. Dívky nejsou stydlivé a zakřiknuté, vědí dobře, co chtějí. Tak jim to přejme, ale aby si za pár let neuvědomily, že je lepší stát na vlastních nohou než se nechat vydržovat. Krása a mládí jsou pomíjivé věci, tak může být vše během chvíle jinak. Ale zatím se pokochejte dokonalými tělíčky.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy