Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Češi vzkazují Valachovi: Vaše manželka neměla ani otěhotnět!

Podle některých neměla Simona ani otěhotnět.
+ Další 2 fotografie
Hokejový reprezentant Juraj Valach zažívá v posledních dnech nepředstavitelný smutek. Jeho milovaná manželka Simona zemřela při porodu dvojčat, na která se oba moc těšili. Miminka bojují o život v inkubátoru. Juraj teď potřebuje hodně síly, aby se mohl o svoje děti starat, a podporují ho i fanoušci. Někteří ale nechápou, proč jeho žena s takovými zdravotními problémy vůbec otěhotněla.

Těšili se na život strávený ve čtyřech, ale všechno je jinak. Juraj teď bude muset svoje dvojčata vychovávat sám. A budou mu každý den připomínat jeho lásku Simonu, která zemřela na krvácení do mozku. Je ale zarážející, že Simoně dovolili lékaři vůbec otěhotnět. Když má někdo několikrát krvácení do mozku a problémy už v dětství, je to hodně riskantní.

„Nevím, přijde mi to už divné, že měla opět a znovu krvácení do mozku předtím a potíže s krvácením do mozku teď. Jak to, že jí lékaři dovolili otěhotnět a porod? Kdyby jí to nedovolili, mohla žít…“ rozčilují se fanoušci na sociálních sítích. „Je to strašná tragédie. Jak je možný, že to lékaři podcenili? Sotva jim začal krásný život, a tak smutně to skončilo,“ píše Jarka.

Juraj od fanoušků ale také získává hodně podpory. „Moc smutný, Juraj potřebuje vážně moc sil pro své dvě děti, je mi to moc líto, je to nespravedlivé,“ napsala na Facebook Věra. „Rodině přeji upřímnou soustrast a otci dvojčátek hodně radosti při výchově,“ vzkazuje Lucie. „Strašný. Miminkům i tatínkovi hodně sil,“ píše další. „Ať se drží!“

„Ten svět je nespravedlivý, jiní tady kradou ve velkém a nic se neděje a těmto štěstí nepřálo, smutné, upřímnou soustrast, život jde dál, hodně sil,“ píše Jarmila. Většina fanoušků s Jurajem soucítí a nikdo nemůže pochopit, proč se to muselo stát. „To je taková tragédie, pane bože, co to děláš. Nejsou slova,“ stěžuje si na sociální síti Miluše. Tak snad bude mít Juraj hodně sil a toto těžké období ve zdraví překoná, aby se mohl věnovat svým malým dvojčátkům, která ho teď budou hodně potřebovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články