Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Češi vzkazují Andree Bezděkové, že je nudná a ošklivá: A co říkali o Taťáně Kuchařové a ostatních?

Ani Taťána Kuchařová to neměla jednoduché.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další fotografie
Všem se zavděčit nejde! O víkendu to zjistily naše nejnovější Miss Kristýna Kubíčková a Natálie Kostková v čele s Andreou Bezděkovou. V lepším případě o nich lidé říkali, že jsou to nevýrazné nudné holky, v tom horším je rovnou odsoudili jako bývalé prostitutky. Jenomže jak to vypadá, historie se opakuje. Co říkali diváci o naší jediné Miss World Taťáně Kuchařové poté, co ji v roce 2006 vyhlásili nejkrásnější ženou světa?

Ani když jako jediná Češka vyhrála Taťána Kuchařová (28) Miss World, nedočkala se přívětivých reakcí.

"Při tom ceremoniálu vypadala jak Marfuša, omalovánka, opuchlý koblížek. Od soutěže Miss ČR pěkně ztloustla," objevuje se třeba mezi prvními komentáři před deseti lety

"Má tuctový vzhled, znám stovky krásnějších," píše se dále. A zrovna tento komentář silně připomíná to, co se dnes píše a Andree Bezděkové a jejích kolegyních.

"Je to takový plakátový typ s hezkýma kozama a dlouhýma nohama. Určitě se musela vyspat se spoustou Poláků," píše někdo jako reakci na to, že Miss World se tenkrát odehrávala ve Varšavě.

A takhle je to pořád dokola, pokud si otevřete komentáře k jakékoliv Miss, která kdy u nás vyhrála. Vždycky se najdou lidé, kteří si musí svoje osobní problémy řešit vulgárními urážkami mladých úspěšných dívek, nebo je dokonce osočovat z prostituce.

Proto letošním misskám vzkazujeme: Nedejte se! Kritizování vítězek prostě patří k českému folklóru Nenechte se urážlivými vzkazy rozhodit a komentáře pod vašimi rozhovory raději vůbec nečtěte!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy