Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Češi přiznali, že měli sex s duchem. Jak takový akt probíhá a co u něj zažívají?

Také jste zažili sex s duchem?
Zdroj: facebook.com
Když je člověk v dlouhodobém vztahu nebo manželském svazku, lehce si na partnera zvykne. Když potom jeden z partnerů zemře, zůstane po něm prázdné místo. Někteří partneři jsou spolu ale i po smrti jednoho z nich a zažívají spolu dokonce i sex. Jak takový akt probíhá?

Člověk, který byl zvyklý mít mnoho let po svém boku někoho, kdo ho miloval a podporoval, se jen těžko po jeho smrti vrací do normálního života. Musí se učit znovu fungovat sám a pokračovat ve svém životě i bez milovaného protějšku.

Když člověka milujete a už s vámi není, často si představujete, co byste dělali, kdyby byl pořád s vámi, a jaké by to bylo zase uléhat vedle něj. A s tím je často spojovaný i sex, který jste s partnerem měli.

60 % lidí se přiznalo, že se zesnulým partnerem komunikuje i po jeho smrti. Z toho 7 % zažilo dokonce i sex s duchem. Že se vrací jejich partner na milostné hrátky ze záhrobí, je prý u nich na denním pořádku. Jak ale takový sex s duchem probíhá?

Už se vám někdy stalo, že jste se vzbudili zpocení s bušícím srdcem? Tak to nejspíš byl on – duch, který si s vámi užíval milostné hrátky. Zesnulí partneři totiž přicházejí nejčastěji ve snu. Máte pocit, že spíte, ale ve skutečnosti jste vzhůru.

Nejdříve vidíte světlo, spoustu světla, potom pocítíte horkost po celém těle. Jste vzrušení, cítíte se uvolněně. Poprvé se u člověka může objevit strach, protože jde o něco nového, nepoznaného. Lidé si sex se zesnulým partnerem užijí většinou stejně jako sex s živým člověkem a ženy u něj zažívají reálný orgasmus.

Některé ženy dokonce přísahaly, že s duchem i otěhotněly. Tato teorie ale zatím nebyla potvrzena. Většinou ženy s partnerem otěhotněly ještě před tím, než zemřel.

Jen byste si měli dát pozor, aby se vám sex s těmito nadpřirozenými bytostmi nelíbil víc než sex s pořádným chlapem či ženou z masa a kostí. Mohli byste se pak vyhýbat společnosti, a to by pro váš další sexuální život vůbec nebylo dobré.

Související články

Další články