Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Češi podepisují petici k propuštění Petra Kramného z Egypta. Přidáte se taky?

Petra Kramného zadržují v Egyptě, ačkoliv jej z ničeho neobvinili. Lidé
žádají jeho propuštění zpět do Čech.
Zdroj: Facebook

Nejdříve se zdálo, že není pochyb, kdo je vrahem Moniky Kramné (†36) a její dcery Kláry (†8). Vyčítavé oči veřejnosti se stáčely na Petra Kramného (36), otce rodiny, který tvrdil, že svou ženu a dceru našel mrtvé v posteli.

V jeho prvních výpovědích bylo tolik nejasností a vzájemně si odporujících tvrzení, že mu skoro nikdo nevěřil hru na zdrceného otce. Čím více ale ubíhá čas a nikdo stále není schopen záhadnou otravu dvou Češek vyšetřit, tím více lidé začínají věřit v Kramného nevinu.

Petra zadržuje egyptská policie na hotelu Titanic Palace a stále nesmí vycestovat ze země. Přestože je vyslýchán pouze jako jediný svědek, tamní úřady tvrdí, že je ale taky jediným podezřelým.

Lidem ovšem s laxností a neschopností egyptských vyšetřovatelů došla trpělivost. Sepsali proto petici požadující jeho propuštění z Egypta zpět do země a vyzývají české ministerstvo zahraničí, aby v tomto případě začalo už něco konat.

Je pravdou, že případ záhadné otravy se stále nikam nepohnul a úřady, ani ty české ani ty egyptské, se nijak nemají k jasnému vyšetření. Podepíšete se pod petici? Můžete zde. A pokud nám chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor, budeme za něj rádi.

Související články

Další články