Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češi mají o dívkách, které se natáčely a bouraly, jasno: Je nám to líto, ale hlavně že nezemřel nikdo další!

Smrt v přímém přenosu. To natočily dvě dívky z Ústecka. Během jízdy autem porušovaly všechna pravidla. Řidička si více všímala mobilu, než volantu a kamarádka ji v chování podporovala a vše natáčela, aby to mohla vysílat na FB. Šílená a rychlá jízda skončila nehodou a smrtí jednou z dívek. Mladická nerozvážnost skončila tragicky. Většina lidí ale jejich chování odsuzuje.

Děsivé video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Řidička šlape na plyn a nerespektuje předepsanou rychlost. S klidem projíždějí na červenou.

Jenomže o pár minut později končí legrace a dívka křičí „hej kolik jedeš? ty p*čo, ty p*čo…“ a video končí nehodou. Křik dívek vystřídá děsivé ticho. Dívky najely na patník, auto se otočilo o 180 stupňů a náraz vůz odmrštil do protihlukové stěny u autobusové zastávky u Obrnic na Mostecku.

Jednu z dívek převezl do nemocnice vrtulník, ona však zraněním podlehla.

Je to velmi smutná událost a škoda mladého života. Češi ale mají v komentářích a diskuzích jasno. Drtivá většina lidí nehodu považuje za tragickou událost, ale dívky si za ní můžou samy. Podle většiny názorů je hlavně dobře, že dívky svým nezodpovědným chováním neohrozily nikoho dalšího. Tady jsou některé z nejoblíbenějších komentářů českého internetu.

„Šílené, upřímnou soustrast pozůstalým. Nicméně si myslím, že jinak to skončit nemohlo. O dva potenciální vrahy na silnicích méně.“

„Nejhorší typ řidiče, jaký může být. Suverénní a nerespektující jakákoliv pravidla.“

„Tak hlavně že nikoho nezabily, to je třeba vyzdvihnout v první řadě. Na silnicích člověk potkává mraky debilů. Tohle moc z řady nevybočuje. Jsem rád, že nebyla způsobena újma na zdraví někomu dalšímu.“

„Nedovedu si představit, že jedu někam s rodinou a nakouří to mě blbky, co se točí někam na Facebook.“

„Koukal jsem kde se to stalo. Tu zatáčku znám. Jestli tam frčely 180 tak to ani jinak dopadnout nemohlo. Video by mělo být povinně promítáno v autoškole.“

Snad chování dívek nebude nikdo v budoucnu napodobovat. Za trocha internetové slávy takové nebezpečné experimenty nestojí.

Související články

Další články