Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čerstvý otec Tomáš Klus: Připomeňte si všechny zpěvákovy vztahy plné nevěr a zlomených dívčích srdcí!

Tomáš Klus
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Zpěvák Tomáš Klus (26) se dnes stal poprvé otcem. Vztah s přítelkyní Tamarou si Klus velmi pochvaluje a na roli otce se nesmírně těšil. Jeho milostný život ale v minulosti rozhodně nebyl zalitý sluncem. Alespoň pro ženy po jeho boku, kterým zbyly po rozchodu s charismatickým zpěvákem oči pro pláč.

Asi nejdiskutovanějším byl jeho vztah se zpěvačkou Ewou Farnou (19), se kterou se dal dohromady po společném moderování Andělů v roce 2011. Ewa se šíleně zamilovala, jenže po půl roce se vztah rozpadl. Za údajným rozchodem byla Klusova nevěra s neznámou zrzkou. Tehdy je týdeník Spy vyfotil, když spolu venčili psa. Neznámá kráska se prý u Tomášova bytu objevovala častěji a dokonce si odemykala vlastními klíči. Farna ale nakonec Tomášovi odpustila. Dodneška tvrdí, že to byla její největší láska. Zpěvákův management se tehdy snažil odůvodňovat rozchod velkou vytížeností obou umělců.

O něco později Klus randil s půvabnou blonďatou violoncellistkou Terezií Kovalovou. Jenže krátce na to Kovalová zažila šok jako z telenovely. Její nejlepší kamarádka, se kterou měla dokonce kapelu, Tamara Kubová, měla na Tomáše zálusk už delší dobu. Zatímco si Terezie naivně myslela, jak to oběma skvěle klape, spřádala Kubová plány, jak Kluse ulovit. To se jí nakonec podařilo a na světě bylo další zlomené srdce. Kovalová prý tehdy dokonce měla rozhlašovat, že Tomáš nadměrně užívá halucinogenní látky, ale magazínu Spy nakonec všechno popřela. Její duše už se dávno zahojila a Terezie je teď spokojená ve vztahu s marketingovým managerem Tomášem Velickým.

Související články

Další články