Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Černá ovce StarDance Imrich Bugár: „Zažívám druhou vlnu slávy, tohle je daleko náročnější než hod diskem!“

Jitka Šorfová a Imrich Bugár.

Když do StarDance přišel, mnoho lidí ani nevědělo, kdo to vlastně je. Bývalý československý vrcholový sportovec Imrich Bugár (58) byl většině mladých diváků neznámý, pamatovala si na něj jen starší generace.

Stříbrný olympionik a zlatý mistr světa ukončil aktivní kariéru už před nějakými osmnácti lety, slovenský rodák je tak pro dnešní publikum málo známý. A možná právě proto se ještě pořád drží v soutěži, ačkoliv ti lepší vypadávají. Jak je to možné? Zeptali jsme se ho na to.

„Myslím, že mi hlasy posílají hlavně lidé, kteří si na mě pamatují, přece jen mám za sebou nějaké úspěchy. A tohle je takové příjemné pokračování, zažívám druhou vlnu slávu. Lidé mě zastavují na ulici, poznávají mě a chtějí fotku, fandí mi.“

Imrich ví, že Ondřej Brzobohatý byl tanečně lepší než on, přesto vypadl. Vysvětlit si to neumí. „Vím, že na porotu nikdy dojem neudělám, je to asi jen tím, že jsem těm lidem sympatický. Ale je to hrozná dřina, takhle jsem si dlouho nezamakal,“ dodává sportovec obrovské postavy, který ve svých aktivních letech zažíval velkou slávu.

Jak je vidět, znovu se mu na stará kolena vrací a medvěd Bugár poráží soupeře a zdárně stoupá do velkého finále. Tam nejspíš zůstane i před jeho branami, ovšem kdo ví? Fanoušci jsou nevyzpytatelní.

Mohlo by vás zajímat

Další články