Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Celý internet si utahuje z prezidenta Zemana: Ke korunovačním klenotům málem přibyla šavle, podle mluvčí je to z virózy

+ Další 4 fotografie

Klimbající, potácející se a viditelně mimo sebe byl prezident Miloš Zeman při prohlídce nově vystavených korunovačních klenotů. Bodrý důchodce a jeho vášeň k alkoholu se opět stali terčem internetových vtipálků i lidové tvořivosti, i když podle mluvčí Hradu za Zemanovu indispozici může viróza.

Vážený ceremoniál odemykání královského jablka, žezla a koruny tak málem přivítal další klenot – prezidentskou šavli. Chybělo málo a Zeman se skácel v přímém přenosu, musel se dokonce v jednu chvíli opírat i o zeď, aby neupadl.

Kromě zákeřné virózy, která způsobuje stavy podobné vypití lahve tvrdého, totiž Zeman trpí kvůli operovanému palci na noze, a proto se mu špatně chodí a je věčně na hraně někde mezi klopýtáním a upadnutím.

Mluvčí Hradu tvrdí, že ho z tohoto stavu dostanou tři dny klidu na lůžku, redakce eXtra spíše doporučuje silnou česnečku a šumivý aspirin se spoustou vody. Prezident by si měl vzít naši radu k srdci, s léčbou opice, pardon virózy, máme dlouholeté zkušenosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články