Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Celosvětové superstar na začátku kariéry aneb jak šel čas s největšími hvězdami Hollywoodu

Už za několik hodin, konkrétně ve 2:30, se můžete na České televizi dívat na večer všech večerů, kterým je předávání Oscarů. Ti nejlepší umělci, co se filmu týče, od scénáristů, přes režiséry, až po divácky nejatraktivnější kategorii - herce, se sjedou všichni na jenom místě, aby si jen několik málo z nich odneslo nejvyšší ocenění své práce - sošku Oscara.

V našem přehledu nenajdete jen herce, ale také zpěváky a další globálně známé osobnosti, jež se podílely na tom, že byl tento rok v kinech opět nabitý velmi kvalitními kousky.

Jak ale vypadaly tyto celebrity na začátku své kariéry nebo ještě před ní? Zjistíte, že nijak výjimečně. Většina z nich je k nepoznání. Křivé zuby, špatné vlasy, oblečení z místního obchodu na malém městě, které domů přitáhla maminka, protože bylo v akci. Známe to všichni a stejně tak lidé, kteří díky svému talentu vydělali takové peníze, že lítají v soukromých tryskáčích, dovolené tráví na svých jachtách a smějí se na nás z obálek časopisů.

A pokud sníte o tom, že budete jednou pracovat u filmu, kdo ví, možná i mezi vámi, co právě čtete tento text, je někdo, kdo bude za pár let v podobném přehledu. Ostatně světoznámá a uznávaná osobnost Česku v mladší generaci stále chybí.

Související články

Další články