Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham zhubla 16 kg kvůli filmové roli. Prozradila, jak se jí povedlo vypadat takto skvostně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Celeste je nádherná a hlavně talentovaná mladá žena. Nedávno ji obsadili do filmu Bajkeři a ona se rozhodla do toho dát všechno! Její role vyžadovala ale i nahotu, kterou Celeste razantně odmítla a místo toho měla tělový neoprén který měl imitovat kůži.

I když je Celeste Buckingham nádherná mladá žena a talentovaná zpěvačka, razantně odmítá svlékat se před kamerami či foťáky. Produkce nového filmu, kde si Celeste zahraje, se jí ale přizpůsobila a její odmítavý postoj chápavě nahradila tělovým neoprénem.

Imitace kůže byla velmi povedená až identická, a tak se zpěvačka rozhodla kvůli tomu zhubnout a dát ze sebe maximum, jelikož se jí na kole nechtělo táhnout nadbytečná kila. Povedlo se jí zhubnout až 16 kilo, a to bez přehnané námahy či dřiny.

Začala točit v lednu, a tak se snažila pročistit si tělo. Nedržela ale nesmyslné diety či hladovky, bylo to mnohem snazší. Pouze si dopřávala kvalitní spánek a nepřecpávala se nezdravým jídlem. Stravovala se zdravě a tady je po několika měsících famózní výsledek. Nejvíce je to vidět v obličeji, že ano?

Související články

Další články