Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Čeká ji hodně nečekaná zápletka! Víme, kdy se vrátí Morávková do seriálové Ordinace

Čeká ji hodně nečekaná zápletka! Víme, kdy se vrátí Morávková do seriálové Ordinace
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Herečka Dana Morávková roky představovala roli lékařky Zdeny Suché v seriálové Ordinaci v růžové zahradě. V ní podvedla svého manžela Davida alias Jana Čenského. Nevěra se provalila, a tak jednoduše herečku tvůrci seriálu odstěhovali do zahraničí. Jenže Danin návrat je na spadnutí.

Oblíbená herečka už přes měsíc není v seriálové Ordinaci. Její dějová linka nabrala zcela nečekaný rozměr, a tak herečka musela na chvíli z kola ven Jenže její návrat je ve velkém očekávání, popravdě divákům se stýská. A také se dočkají... "Už brzy začnu natáčet. Tvoří se pro mě nová dějová linka a velmi se na návrat těším. V seriálu hraji roky, a tak k mé postavě mám pochopitelně blízký vztah," prozradila eXtra.cz Morávková.

Její návrat podle našich informací Nova zahrne do podzimního schématu televize. "Postava Dany Morávkové, MUDr. Zdena Suchá, je toho času se svou láskou, slovenským hokejistou Andrejem Martynčákem (Ján Jackuliak), ve Spojených státech, kde mu dělá společnost po dobu jeho léčení, jež podstupuje poté, co si těžce poranil ruku. Dana Morávková je stabilní součástí týmu Ordinace v růžové zahradě 2 a v tuto chvíli můžeme prozradit, že osud Zdeny Suché bude mít nečekanou zápletku. O té budeme diváky informovat v blízkém budoucnu," řekla redakci koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.

A není se čemu divit, že se Morávková do Ordinace těší. Kvůli několikaměsíční pauze přijde o astronomický honorář v řádu stovek tisíc korun.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy