Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Castellova minulost: Málem se dostal za mříže, teď ho čeká po odchodu z Vily VyVolených další trest!

Thomas Castello možná bude uklízet chodníky.

Hradecký svalovec Thomas Castello (38) má pěkně bohatou minulost, o které jsme vás informovali, ještě než spolu s ostatními soutěžícími vstoupil do Vily VyVolených.

A i když se Castello o své minulosti příliš bavit nechce, přece jen z něj ve Vile něco vypadlo. Až se totiž dostane na svobodu, příliš nadějné vyhlídky ho nečekají. Jak sám přiznal, bude muset ihned nastoupit 220 hodin veřejně prospěšných prací u Technických služeb města Náchoda! Řekl to dnes v noci pod vlivem alkoholu své Zdeničce. „Aspoň budu mít co dělat a nebudu ležet doma, zevlovat a vzpomínat na to, co jsem prožil ve Vile,“ připravil svou lásku na nejhorší.

S trestem, který dostal, je smířený. „Prohrál jsem soud se svým bývalým kamarádem. Měli jsme spolu napůl hernu, on ji za mými zády prodal za šest set tisíc a nedal mi z toho ani korunu. Tak jsem šel, prodal jsem firemní auto za dvě stě tisíc a nechal si to. Jenže ten kluk mě zažaloval, že těch svých sto tisíc chce,“ popsal situaci Thomas s tím, že sice dostal 220 hodin veřejně prospěšných prací, ale je šťastný, že peníze svému bývalému společníkovi podle rozhodnutí soudu vracet nemusí.

Související články

Další články