Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Cartier za 18 mega: Ronaldova kočička fandila s prstenem za neskutečné jmění. Bodyguarda neměla!

Prsten jí závidí i kámoška.
+ Dalších 18 fotografií
Partnerka Cristiana Ronalda (33) dorazila podpořit svého milého na zápas s Marokem, a jelikož portugalský fotbalista není žádný chudák, může se Georgina Rodriguez (24) pochlubit prstenem od Cartiera za 18 milionů korun. Nezdráhala se ho vzít si na tribunu, a to i přesto, že neměla žádného bodyguarda.

Georgina Rodriguez má pro strach uděláno. Když šla podpořit svého milého na zápas, vůbec se nebála si vzít prsten za 18 milionů korun, který jí Cristiano Ronaldo věnoval. Takto hodnotný šperk snad ani není zvykem vynášet, a pokud ano, je na místě si objednat bodyguarda. Na mistrovství světa ve fotbale je takové chování docela hazard.

Toho si maminka nejmladšího ze čtyř Ronaldových dětí ale nezaplatila, takže v portugalském dresu vesele fandila jen s kamarádkou po boku, která z jejího šperku byla úplně paf. Už pár měsíců se šušká, že Ronaldo si chce svoji dívku vzít, a proto jí věnoval drahocenný kroužek. S jistotou to ale nikdo neví.

Mohlo by vás zajímat

Další články