Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Cara Delevingne zničila naděje všem mužům: Tohle je žena, s níž má lesbický vážný vztah

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Britská supermodelka se přestala hledat a konečně si našla vztah, všem mužům tak padly jejich naděje na sexy krasavici. Vybrala si totiž ženu a je tak jasné, že už si ve své orientaci udělala konečně jasno.

Mladičká modelka a jedna z nejlépe placených celebrit na světě si už evidentně udělala jasno, na jakou stranu barikády se bude stavět, a pochlubila se svým novým milostným vztahem, který už má daleko k úletům z její minulosti

Cara Delevingne (22) to doposud zkoušela tak nějak se všemi, divoké líbačky s Michelle Rodriguez nebo povalovačky v taxíku s muži už dávno neplatí a modelka šla konečně s duhovou barvou ven.

Nabrnkla si americkou zpěvačku Annie Clark (32), která si říká St. Vincent a nikdo ji nezná, i když má doma už jednu cenu Grammy. Pravda, sice za alternativní album, takže si představujeme, že tam hraje na násadu od koštěte a do toho recituje Shakespeara, ale tak my nemáme hudební vkus čili neumíme poznat, zda Grammy za alternativní album je terno nebo ne.

Annie teď na vztahu s Carou skvěle vydělá, protože ji najednou bude znát každý a třeba dostane jednou Grammy i za normální album, jen se bude muset modlit, aby lehkomyslná Cara, která střídá holky a občas i nějakého kluka, si nechtěla zase po pár týdnech vyhazovat z kopýtka po anglických barech. Přece jen je ještě na vážné vztahy mladá, zatímco její o deset let starší partnerka už očekává nějaké závazky.

Související články

Další články