Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Cambridge hledá top zadek? Zrušit klání, nebo rovnou univerzitu? Český odborník na twerking a kat soutěží krásy Ševčík zatím váhá!

Cambridge hledá top zadek? Zrušit klání, nebo rovnou univerzitu? Český odborník na twerking a kat soutěží krásy Ševčík zatím váhá!
Zdroj: profimedia.cz, archiv eXtra

Co by na slovutné, 800 let staré univerzitě v Cambridgi dali za radu českého děkana Miroslava Ševčíka, který se podílel na zrušení soutěže Miss VŠE poté, co v nečekaně sledovaném skandálu s twerkingem pod taktovkou eXtra.cz dle jeho soudu celá taškařice poškodila dobré jméno Vysoké školy ekonomické.

Jak jsme vás včera informovali, anglický tisk, který si české kauzy také všiml, aktuálně s nadšením reflektuje obdobné klání právě na půdě univerzity, kde právě vrcholí soutěž, která je nazvána "nejlepší zadek v Cambridgi".

Nejde jen o to vyfotit někde své nahé pozadí, ale také o komentář, který ke své fotografii studenti napíší. Například student Nick si zapózoval na židli prezidenta cambridgeského klubu a ke své fotografii napsal: „Svoboda projevu je zásadní a nezcizitelné právo.“

Zajímalo nás, co si o takové nestydatosti myslí velevážený děkan VŠE, doc. ing. Miroslav Ševčík, CSc. Že je mu "soutěžících líto", o tom nepochybujeme, spíše bychom ale rádi kolegům z britského bulváru, potažmo samotné univerzitě rádi zprostředkovali jeho radu ohledně toho, jak věc řešit, neb brát to optikou vedení ústavu, který vede, je to nejen na zrušení (mimochodem rovněž tradiční) soutěže o nejlepší zadek v Cambridgi, ale univerzity jako takové, a když ne to, tak by se měli v Cambridgi dobře zamyslet, "komu nebo čemu propůjčuje škola své jméno".

Na děkanát VŠE jsme panu Ševčíkovi, kterému veřejně přidal včera vzkaz i náš šéfredaktor, zaslali dotaz, co na události ve Velké Británii říká a jak to řešit, odpověď pan děkan zřejmě stále zvažuje, což chápeme. Vždyť tady už nejde o twerk, ale holé zadky!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy