Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Byznys s mrtvými dětmi šokoval Facebook. Kdo si vydělává tvorbou těchto maličkých zombie?

Tohle jsou opravdu hodně divné fotky.
+ Dalších 7 fotografií
Došlo nám do redakce psaní, zda nemůžeme nějak zakročit a zakázat facebookovou stránku, kde jsou děti nalíčené jako mrtvolky. Podle nás je to umění. Vám se snad malí zombíci nelíbí?

Když jsme si klikli na stránku Locked Illusions Photography, tak se nám vlastně fotky zalíbily.

Ano, děti nalíčené jako malé mrtvolky, to není umění pro každého. Ale fotografka Brit Bentine pochází z amerického Houstonu, kde je silná tradice halloweenských kostýmů. Američany tedy jen tak něco nerozhodí.

Brit se rozhodla, že vytvoří temný svět hororů a fantazie. Může vám udělat i rodinné fotky, ale počítejte s tím, že budete vypadat jako rodina z hororu.

Přesto jdou výtvory této fotografky na dračku. Vypadat na fotkách jako rozkládající se mrtvola je prostě pro mnoho lidí IN.

Byznys se zombíky zřejmě vynáší dobře. Kromě fotek si můžete zakoupit třeba hodinky nebo tričko. Anebo hrneček. Takže ranní kávičku si můžete příště vychutnat s pohledem na krvácející hlavu svého potomka.

Mohlo by vás zajímat

Další články